żaluzje aluminiowe


Ten typ żaluzji jest zapewne Państwu najlepiej znany, ponieważ były to pierwsze z dostępnych osłon przeciwsłonecznych, jakie pojawiły się na naszym rynku. Do dzisiaj istnieje duże zapotrzebowanie na nie, a to dlatego że jest to nadal bardzo dobra ochrona przed dużą ilością promieni słonecznych oraz przed ciepłem.

Wśród największych zalet żaluzji poziomych trzeba wymienić to, że doskonale zaciemniają, jak również odbijają aż 98% ciepła. Dodatkowo można samodzielnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła.

W naszej ofercie mamy niezwykle rozbudowaną bazę kolorów żaluzji, która uwzględnia szeroką paletę odcieni. Dzięki temu nasze żaluzje będą pasowały do każdego wnętrza. Do wyboru oddajemy także zróżnicowaną szerokość lamel, wynoszącą: 16, 25, 35, 50, 70 mm. Jako jedna z nielicznych firm specjalizujących się w osłonach przeciwsłonecznych, możemy oferowane przez nas żaluzje dostosować do nietypowych wymiarów oraz kształtów okien.

25mm

Żaluzje aluminiowe 25mm - są najczęściej stosowanym rodzajem żaluzji aluminiowych. Prostota konstrukcji, wszechstronność zastosowań oraz ich funkcjonalność sprawiają, że jest to bardzo popularny element dekoracji okien i wnętrz.

Dane techniczne:

/ szerokość min.: 0,275m
/ szerokość max.: 2,8m
/ powierzchnia max.: 5m²

50mm

Żaluzje aluminiowe 50mm - zyskują coraz większe uznanie na polskim rynku. Dzięki solidnej mechanice zastosowanej w systemie Standard, można wykonywać żaluzje o znacznych gabarytach, nawet do 12 m2. Stanowią one alternatywę dla żaluzji pionowych. W tym systemie istnieje także opcja zastosowania drabinek taśmowych, które dają lepsze zaciemnienie i stanowią doskonały element dekoracyjny. Sterowanie ręczne (obrót lameli) może odbywać się za pomocą sznurków, pokrętła lub pilota.

70mm

Żaluzje aluminiowe 70mm - zyskują coraz większe uznanie na polskim rynku, dzięki solidnej mechanice można wykonywać żaluzje o znacznych gabarytach, nawet do 15 m2. Stanowią one alternatywę dla żaluzji pionowych. W tym systemie istnieje także opcja zastosowania drabinek taśmowych, które dają lepsze zaciemnienie i stanowią doskonały element dekoracyjny. Sterowanie za pomocą sznurków, pokrętła lub pilota.