moskitiery

MOSKITIERY

Są to siatki przeciwko owadom. Zakłada się je na okna i drzwi. Służą głównie do zabezpieczenia domu lub wnętrza przed różnymi insektami, a także pyłkami.

Wszystkie siatki wykonujemy na aluminiowych profilach w różnych kolorach. Dostępne są w różnych systemach i bardzo łatwo je zamontować samodzielnie:

/ SYSTEMY RAMOWE I KOŁNIERZOWE
/ SYSTEMY ROLOWANE - VELIA
/ SYSTEMY PRZESUWNE
/ SYSTEMY PLISOWANE - PLISSE

MOSKITIERA KOŁNIERZOWA / RAMOWA

To najprostsze a zarazem bardzo skuteczne rozwiązanie przeznaczone do wszystkich rodzajów okien. Siatka z włókna szklanego naciągnięta na ramkę aluminiową, która dostępna jest w wielu kolorach, istnieje możliwość polakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

Ramka moskitiery wykonana jest z bardzo wytrzymałego ciągnionego profilu aluminiowego o stosunkowo nie dużym przekroju 1 mm. Łatwy i bezinwazyjny sposób montażu moskitiery za pomocą elastycznych haków obrotowych, sprawią iż demontaż bądź montaż w dowolnej chwili nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Wszystkie elementy moskitiery odporne są na działania warunków atmosferycznych co gwarantuje wieloletnie jej użytkowanie.

MOSKITIERY DRZWIOWE

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w kwestii moskitier montowanych na różne typy drzwi i okien, które zabezpieczają pomieszczenia przed wszelkimi rodzajami insektów, a także chronią przed dostaniem się do środka różnego rodzaju pyłków i nieczystości. Wszystkie siatki wykonujemy na aluminiowych profilach w różnych kolorach. Dostępne są w różnych systemach i bardzo łatwo je zamontować samodzielnie.

Standardowe elementy wyposażenia gwarantujące komfort jej użytkowania to:

/ uchwyt – służący do łatwego otwierania i zamykania moskitiery,
/ magnesy – utrzymujące moskitierę w pozycji zamkniętej,
/ uszczelka szczotkowa – zamontowana na całym obwodzie, gwarantująca szczelność,
/ zawiasy z funkcją samozamykania – pozwalające otwierać oraz samoczynnie zamykać moskitierę.

SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH

Ramka z siatką przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Zastosowanie duże dzwi tarasowe oraz wszędzie tam, gdzie nie można zastosować siatek drzwiowych otwieranych.

SYSTEM VELIA

To estetycznie wykonana i komfortowa w użyciu moskitiera rolowana wyposażona w prowadnice i kasetę, doskonale chroniąca przed uciążliwymi owadami . Montowana jest na zewnątrz do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. Siatka antyinsektowa zwijana jest do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego (opcjonalnie wspomaganego łańcuszkiem) . Moskitiera VELIA doskonale działa w pionie oraz w poziomie, dzięki czemu może być montowana zarówno w oknach jak i drzwiach balkonowych, tarasowych itp . Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium lakierowanego na kolor biały lub brązowy .


/ SYSTEMY RAMOWE I KOŁNIERZOWE
/ SYSTEMY ROLOWANE - VELIA
/ SYSTEMY PRZESUWNE
/ SYSTEMY PLISOWANE - PLISSE

MOSKITIERY PLISOWANE

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w kwestii moskitier plisowanych.

MOSKITIERY NA OKNA DACHOWE

Moskitiera Rolowana montowana jest na ścianę, a nie na okna. Moskitiera ochroni Twój dom przed komarami i innymi owadami, zapewniając całej rodzinie spokojny wypoczynek. Dzięki moskitierze możesz zostawić uchylone okno dachowe nie obawiając się przedostania nieproszonych gości. Wykonana jest z siatki z włókna szklanego w kolorze popielatym oraz wyposażona w prowadnice aluminiowe w kolorze białym, brązowym lub malowane na życzenie z palety RAL.