rolety zabezpieczające


ROLETA ZEWNĘTRZNA

produkowana jest ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowi element elewacji budynku, chroniący przed czynnikami zewnętrznymi, począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości.

Główne zalety rolet zewnętrznych:

/ stanowią dobrą izolację cieplną, a co za tym idzie przyczyniają się do zmniejszenia kosztów ,
/ utrzymania ciepła w budynku,
/ ochrona akustyczna,
/ stanowią dodatkową ochronę otworu okiennego
/ podnoszą standard budynku
/ umożliwiają zastosowanie zarówno do nowych jak i już istniejących budynków..

ROLETY
ZEWNĘTRZNE
STANDARD

Produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowią element elewacji budynku, który chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi począwszy od atmosferycznych a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości.

W połączeniu z oknami stanowią dobrą izolację cieplną, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła. Ochrona akustyczna oraz dodatkowe zabezpieczenie otworu okiennego podnoszą standard budynku. Profile V39 ,V42, V55 wypełnione dodatkowo pianką ocieplającą dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Skrzynki i prowadnice do rolet dostępne są w czterech podstawowych kolorach tj. białym, szarym, brązowym i ciemno-brązowym. Na życzenie Klienta malujemy elementy rolety na dowolny kolor z palety RAL.


ROLETA ANTYWŁAMANIOWA

Główne zalety rolet antywłamaniowych:

/ pancerz PE 55 o podwyższonej odporności na włamanie ,
/ możliwość zastosowania wzmocnionych prowadnic


ROLOKRATY

W ofercie posiadamy kraty rolowane (rolokraty) w skrzynkach aluminiowych lub z zastosowaniem konsoli ruchomej, z kilkoma opcjami prowadnic do wyboru. Istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego z fotokomórkami i pilotami, a także napędu NHK który pozwoli awaryjnie zamknąć / otworzyć kratę, hamulców inercyjnych. Listwy dolne pokryte są uszczelkami gumowymi.


ROLETY ZEWNĘTRZNE RKS

Preferowany przez architektów i firmy budowlane sposób zabudowy rolet zewnętrznych. Montowane w trakcie wznoszenia budynku nadproża styropianowe RKS wykonane są z twardego styropianu zbrojonego prętami stalowymi. Boki nadproża obłożone są płytą suprema.

Skrzynki nadprożowe sprzedawane są w trzech wymiarach 24,5 x 25,0 ; 30,0 x 30,0 ; 36,5 x 30,0 jako wyrób gotowy z boczkami oraz kotwami lub jako elementy w 6 m odcinkach. Do RKS-ów posiadamy wszystkie rodzaje uzbrojeń ręcznych i elektrycznych z obsługą na standardowe zwijacze, a także skomplikowaną elektronikę podnoszącą komfort ich obsługi. W stałej ofercie magazynowej „VERTEX” posiada pełną gamę kolorystyczną pancerzy ALU a także szeroki wybór lakierowanych i surowych prowadnic.


ROLETY ZEWNĘTRZNE PODTYNKOWE

Produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowią element elewacji budynku, który chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi począwszy od atmosferycznych a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości.

W połączeniu z oknami stanowią dobrą izolację cieplną a co za tym idzie zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła. Ochrona akustyczna oraz dodatkowe zabezpieczenie otworu okiennego podnoszą standard budynku. Profile V-39 ,V-45, V-55 wypełnione dodatkowo pianką ocieplającą dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Skrzynki i prowadnice do rolet dostępne są w czterech podstawowych kolorach tj. białym, szarym, brązowym i ciemno-brązowym. Na życzenie Klienta malujemy elementy rolety na dowolny kolor z palety RAL.

ROLETY ZEWNĘTRZNE PÓŁOKRĄGŁE

Produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowią element elewacji budynku, który chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości.

W połączeniu z oknami stanowią dobrą izolację cieplną a co za tym idzie zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła. Ochrona akustyczna oraz dodatkowe zabezpieczenie otworu okiennego podnoszą standard budynku. Profile V39 ,V45, V55 wypełnione dodatkowo pianką ocieplającą dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skrzynki i prowadnice do rolet dostępne są w czterech podstawowych kolorach tj. białym, szarym, brązowym i ciemno-brązowym. Na życzenie Klienta malujemy elementy rolety na dowolny kolor z palety RAL.


ROLETY ZEWNĘTRZNE NADSTAWNE

Są to rolety nakładane na stolarkę okienną PCV, ALU lub drewnianą. Doskonały sposób na dokonanie zintegrowanej zabudowy wnęki wraz z oknem. Możliwość dobrania odpowiedniego koloru skrzynek i prowadnic do stolarki okiennej sprawia iż to dodatkowe zabezpieczenie jest niemal niezauważone.

Skrzynka roletowa z twardego PCV produkowana jest w następujących wymiarach:
/ system Hosten (16,5cm, 20,5 cm,)
/ system BeClever (16,5 cm, 20,5 cm, 24,5 cm)
/ Współczynnik izolacji cieplnej skrzynki K wynosi od 0,7 do 1,1. Do systemu nadstawnego stosowane są pancerze aluminiowe V39 i V45 wypełnione pianką poliuretanową wysokiej gęstości, oraz pancerz V37 PCV. Do systemu nadstawnego stosujemy pełną gamę napędów ręcznych i elektrycznych.